fbpx

057 755 19 00

‎057 755 17 00

 Мы в facebook 

 

Охоронна юридична компанія «Спарта» Харків
 

У наш час охорона або служба безпеки на підприємстві є таким же важливим елементом, як головний бухгалтер або бухгалтерія в цілому. Практика показала, що вчасно вжиті профілактичні заходи обходяться компанії значно дешевше, ніж усунення наслідків, пов'язаних з відсутністю налагодженої системи захисту. Рішенням проблем безпеки на професійному рівні і займаються охоронні агентства Харкова.

 

ТОВ «Спарта» - це охоронна юридична компанія Харків, діяльністю якої є надання повного спектру охоронних послуг та юридична допомога в Харкові і області, починаючи від фізичної охорони невеликих офісів і закінчуючи забезпеченням безпеки і рішенням юридичних питань великих підприємств і торгово-розважальних центрів.

 

Головним завданням співробітників охоронних агентств Харкова є забезпечення безпеки, спокою і впевненості клієнтів, будь-то фізична охорона громадян або юридична допомога Харків. Кожному замовнику ми гарантуємо конфіденційність, повну віддачу і своєчасну допомогу у вирішенні зазначених у договорі питань.

 

Охоронна юридична компанія Харків ТОВ «Спарта» має цілий ряд переваг. До них відносяться високий професіоналізм співробітників, своєчасне реагування, надійність і грамотна організація роботи персоналу, цілодобова підтримка та юридична допомога. Всі штатні охоронці компанії пройшли спеціальну підготовку і мають профільну освіту.

 

Підготовка військово-промислового комплексу особового складу охоронного агентства Харкова здійснюється відповідно до поставлених замовником завдань щодо забезпечення особистої або майнової безпеки, контрольно-пропускного режиму або контролю об'єкта. За кожним об'єктом охорони закріплюється начальник підрозділу, який приймає рішення, узгоджує нагальні питання і проводить контроль над виконанням послуг охорони. Оперативний відділ контролює обстановку на об'єктах, що дає можливість здійснювати цілодобове оперативне реагування на будь-які події.

 

На сьогоднішній день охоронна юридична компанія Харків "Спарта» активно розвивається і забезпечує не тільки фізичну охорону об'єктів різного типу, але і правове забезпечення і юридичне обслуговування з урахуванням особливостей окремо взятого випадку. За час роботи фахівці компанії «Спарта» напрацювали власну базу рішень для стандартних проблем і нетипових ситуацій. Окрім основних напрямків діяльності компанією здійснюється охорона квартир Харків, охорона будівельних об'єктів, виробничих і промислових споруд, охорона підприємств та інше.

 

Переваги охоронної юридичної компанії ТОВ «Спарта» г. Харьков:

- досвід персоналу. В нашій команді працюють висококласні професіонали різного спрямування, які з повною віддачею і розумінням справи підходять до вирішення поставлених завдань;

- штат компанії сформований з професіоналів різних напрямків діяльності, починаючи від звичайних охоронців, охорони VIP-класу і закінчуючи юридичним відділом, який на практиці знайомий з принципами запобігання порушень закону і способами вирішення спірних ситуацій;

- в компанії працюють перевірені часом співробітники, які дотримуються конфіденційності і забезпечують надійну охорону об'єктів різної складності. Кожен співробітник проходить регулярну перевірку на професійну придатність і контроль рівня фізичної підготовки;

- управління охоронного агентства Харкова «СПАРТА» завжди готовий до діалогу з клієнтами з метою пошуку найбільш актуального рішення окремо взятого питання.

Ваша безпека - наше покликання. Додаткову інформацію ви можете отримати, зателефонувавши за вказаними телефонами прямо зараз!

 

За безпеку необхідно платити, а за її відсутність розплачуватися.  

Уїнстон Черчілль  

Заява

ON-LINE