fbpx

057 755 19 00

‎057 755 17 00

 Мы в facebook 

Охоронні та юридичні послуги в Харкові

 

ТОВ «Охоронна юридична компанія« Спарта »організовано в 2014 році. Проте, колектив нашого підприємства працює на ринку послуг безпеки з 2008 року в різних структурах і охоронних підприємствах країни. У складі нашої компанії працюють співробітники, які вміють виділяти головна, правильно розставляти пріоритети в роботі, а також виконувати охоронні послуги Харків швидко і якнайточніше.

 

Колектив ТОВ «Спарта» відрізняється здоровим честолюбством, вміє, а головне, бажає працювати. У нашому складі є офіцери запасу Збройних Сил України, співробітники МВС, прокуратури та інших силових структур. За час роботи ми набули безцінного досвіду в сфері надання охоронних послуг, забезпечення безпеки громадян і підприємств різних напрямків діяльності. Отримані знання та досвід, а також здатність до самоорганізації та жорстка дисципліна дозволяють нам оперативно організовувати систему безпеки контрольованих об'єктів, а також виконувати покладені завдання своєчасно і в повному обсязі.

 

Діяльність, яку здійснює компанія «Спарта», передбачає не тільки надання охоронців з відмінною фізичною підготовкою, а й попередній точний розрахунок охоронних послуг Харків з узгодженням із замовником в індивідуальному порядку. Перший етап співпраці клієнта і охоронного агентства полягає в особистому знайомстві замовника з директором охоронної юридичної компанії, а також в складанні оптимальної схеми роботи із забезпечення безпеки об'єкта. Встановлюється на охоронні послуги Харків ціна безпосередньо залежить від складності поставлених завдань і побажань клієнта.

 

Юридичні послуги Харків

 

Зробити свій бізнес ефективніше і легше можна шляхом залучення кращих консультантів за рішенням юридичних і податкових питань.

 

Охоронна юридична компанія «Спарта» надає юридичні послуги в Харкові і Харківській області, а також консультації юристів з різних питань комерційного, корпоративного, інвестиційного, а також міжнародного права. Встановлювані на юридичні послуги Харків ціни залежать від складності окремо взятого випадку і розраховуються індивідуально.

 

Використовуючи накопичені роками знання і досвід, наші фахівці готові представляти інтереси Клієнта в судах або у відносинах з державними органами, організаціями і відомствами, а також посадовими, фізичними і юридичними особами, зокрема під час проведення переговорів.

 

Кожна окрема ситуація розглядається індивідуально, будь то потреба клієнта в юридичній консультації щодо продажу, злиття і поглинання компанії, продажу або придбання бізнесу або будь-якого іншого дії. В охоронній юридичної компанії Харкова «СПАРТА» завжди можна знайти компетентного виконавця з високим рівнем професіоналізму та відповідальності для вирішення стандартних ділових питань або нетипових ситуацій.

 

 Для юридичних осіб Харкова і України

 

Звернувшись в ТОВ «Спарта» юридичні особи можуть знизити прямі витрати своєї компанії шляхом:

 

- економії на зарплаті співробітників власного правового підрозділу з відрахуваннями і податками;

- спрощення кадрового обліку;

- відсутність необхідності в забезпеченні додаткових робочих місць в офісах, включаючи питання оренди площі, закупівлю оргтехніки та програмного забезпечення;

 

а також непрямі:

 

- Збільшення ділової репутації шляхом залучення компетентного юриста на час проведення переговорів;

- поліпшення кінцевихрезультатів діяльності;

- економія на податкових виплатах;

- позитивні рішення судових суперечок.

 

Таким чином, співробітники охоронної юридичної компанії «Спарта» допоможуть юридичним особам заощадити на утриманні власного правового підрозділу, створити сприятливу зовнішню і внутрішню правове середовище, а також вирішити різні питання щодо взаємодії з банками, інвесторами, працівниками, судами, правоохоронними органами, партнерами та третіми особами.

За безпеку необхідно платити, а за її відсутність розплачуватися.  

Уїнстон Черчілль  

Заява

ON-LINE