fbpx

057 755 19 00

‎057 755 17 00

 Мы в facebook 

 

Охоронна юридична компанія "СПАРТА", юристи Харків.

 

Охоронна юридична компанія «Спарта» пропонує послуги високопрофесійних юристів в Харкові і Харківській області, а також правове забезпечення з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта. У штаті нашої компанії працюють кращі консультанти, які займаються вирішенням юридичних і податкових питань різної складності. Також ми надаємо юридичні консультації та допомогу юристів в Харкові і області з питань комерційного, корпоративного, міжнародного та інвестиційного права.

 

Завдяки багаторічному досвіду роботи і успішної юридичній практиці наші фахівці зібрали цілий комплекс ексклюзивних прийомів для максимально швидкого і успішного вирішення не тільки стандартних проблем, але і нетипових ситуацій. Кожен окремий випадок ми розглядаємо індивідуально, будь то юридична консультація Харків, пов'язана з майновими питаннями, сімейним або кримінальних правом, або питання по продажу компаній, купівлі та продажу бізнесу, сяйву і поглинанню підприємств або будь-якого іншого юридичній дії. Використовуючи багаторічний досвід роботи, юристи Харків готові представляти інтереси Клієнта в судах, відносинах з держ. органами, посадовими особами, відомствами і організаціями, фізичними та юридичними особами, включаючи проведення переговорів.

 

Якщо вас цікавлять юридичні фірми Харків, то охоронна юридична компанія «Спарта» може стати вам у нагоді. У нас Ви знайдете виконавця з високим рівнем організації та професіоналізму. Юридичним особам ми допоможемо знизити витрати, пов'язані з прямими витратами (заробітна плата працівників правового підрозділу, включаючи відрахування і податки, кадровий облік, зміст додаткових робочих місць, витрати на оренду, оргтехніку та програмне забезпечення), а також з непрямими (ділова репутація, пов'язана за участю компетентного юриста на переговорах, поліпшення кінцевого результату, економія на податкових виплатах, позитивні судові рішення).

 

Охоронна юридична компанія «Спарта» допоможе створити сприятливу зовнішню і внутрішню правове середовище справи свого клієнта, поліпшити взаємодію з інвесторами, співробітниками, банками, судами, правоохоронними структурами, партнерами та іншими третіми особами.

 

Юридичні фірми Харків здійснює наступний спектр юридичних послуг:

 

  • - адвокатське супровід і юридична допомога при ініціюванні контрагентами судових позовів;
  • - консультація юриста Харків і юридична допомога при залученні Клієнта до адміністративної, кримінальної або податкової відповідальності (наприклад, після проведення податкової перевірки);
  • - захист прав Клієнта при виникненні відповідальності внаслідок заподіяння шкоди (збитків);
  • - вирішення питань, пов'язаних з непостачанням оплачених товарів або послуг;
  • - допомога та консультація юриста Харків при накладенні арешту на майно або при застосуванні інших санкцій;
  • - судовий супровід в процесі притягнення до відповідальності за невиконання або неповне виконання зобов'язань боржником;
  • - підготовка документів, консультування засновників в процесі реорганізації юридичної особи;
  • - правове вирішення спірних питань і конфліктів (поглинання, захоплення, судові тяжби);
  • - захист Клієнта при накладенні стягнень на цінні папери (акції) або майно.

 

 

Юридичні послуги ОЮК ТОВ «Спарта»:

   

У повсякденному житті підприємців і фізичних осіб також періодично виникають проблеми юридичного характеру. Рішення подібного роду питань без залучення компетентних юристів найчастіше тільки посилює проблему. Уникнути цього допоможе своєчасна юридична консультація Харків від досвідчених юристів, яких Ви завжди можете знайти в охоронній юридичної компанії «Спарта» Харків.

 

В юридичному відділі компанії «Спарта» працюють професійні юристи, які забезпечать захист інтересів і прав Клієнта на всіх етапах роботи, проконсультують з питань податкового планування, оподаткування, валютного, цивільного, трудового та корпоративного права, а також нададуть допомогу, пов'язану з іншими галузями законодавства .

 

Щоб отримати консультацію від фахівців ОЮК ТОВ «Спарта», необхідно заповнити форму «Заявка-on-line» прямо на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами. Також Ви завжди можете приїхати в наш офіс для особистої зустрічі з нашими аудиторами або юристами. У разі необхідності наші представники здійснять виїзд на будинок або в офіс Клієнта за попередньою домовленістю.

 

Оплата послуг ОЮК ТОВ «Спарта» здійснюється після попередньої оцінки і узгодження з Клієнтом. Головним нашим завданням є надання правової допомоги Клієнту з позитивним результатом за оптимальною ціною.

 

Оплата консультацій доступна в безготівковій формі на зазначений розрахунковий рахунок.

 

Будьте впевнені, що, звернувшись в охоронну юридичну компанію ТОВ «Спарта», Ви отримаєте гідне юридичний супровід і максимально можливий захист Вашого бізнесу.

 

 

За безпеку необхідно платити, а за її відсутність розплачуватися.  

Уїнстон Черчілль  

Заява

ON-LINE